Tygodnik Makowski

Wtorek, 19 stycznia 2021

Wszystkie czasy w strefie UTC

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(贸w) ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: prezent na chrzest
PostWys艂any: 24 Pa藕 2017, o 16:44 

Do艂膮czenie: 20 Pa藕 2017, o 12:05
Witajcie! Mam pytanko do Was. Nied艂ugo moja chrze艣nica ma chrzciny i nie bardzo wiem co kupi膰. Co kupujecie ? Dorad藕cie mi, chcia艂abym aby prezent by艂 dla niej pami膮tk膮 po latach tak by mia艂a co wspomina膰 . My艣licie 偶e taki jaki艣 艂a艅cuszek cho膰by srebrny i do tego jaki艣 medalik by艂by odpowiedni czy to lepiej na komunie? Bo wst臋pnie patrzy艂am na kilku stronach i spodoba艂 mi si臋 艂膮dny 艂a艅cuszek na http://ankabizuteria.pl/12-naszyjniki. Taki delikatny ale w ko艅cu to dla male艅stwa. Wiadomo w przysz艂o艣ci bedzie to nosi膰 pewnie ale nie chcialabym nic ordynarnego. Ale sama nie jestem przekonana dorad藕cie mi prosze...

G贸ra

Temat postu: Re: prezent na chrzest
PostWys艂any: 16 Lis 2017, o 23:52 

Do艂膮czenie: 15 Lis 2017, o 23:54
Ja na chrzest kupi艂am krzese艂ko, kt贸re za偶yczyli sobie rodzice. Chcia艂am jednak jeszcze doda膰 co艣 od serca i takim prezentem by艂 wiersz, napisany przeze mnie do艂膮czony do kartki okoliczno艣ciowej. Pisz膮c go pomaga艂am sobie wskaz贸wkami ze strony http://www.gdansk4u.pl/jak-pisac-wiersze/

G贸ra

PostWys艂any: 24 Lis 2017, o 10:25 

Do艂膮czenie: 24 Lis 2017, o 08:50
Je偶eli chodzi o mnie to c贸reczka od chrzestnych dosta艂a medalik i 艂a艅cuszek srebrny. Wydaje mi si臋 ze na komuni臋 to za p贸藕no. Bo my dzieciom za艂o偶yli艣my 艂a艅cuszki w wieku 5 lat.

G贸ra

PostWys艂any: 29 Lis 2017, o 14:07 

Do艂膮czenie: 25 Lis 2017, o 19:18
Ja szukam zawsze porad w takich obszarach tematycznych w Internecie. To si臋 naprawd臋 bardzo cz臋sto sprawdza :)

G贸ra

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(贸w) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 14 go艣ci

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj:
Skocz do: