Tygodnik Makowski

Czwartek, 06 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Złote gody w Czerwonce

  21.11.2013 11:51:00

  Podniosłą, a zarazem ciepłą, serdeczną uroczystością były złoty jubileusz 40 par małżeńskich z gminy Czerwonka, zorganizowany przez samorząd gminy. Jubilaci spotkali się z wójtem Pawłem Kacprzykowskim, który wraz z przewodniczącym Rady Gminy Wiesławem Widomskim, sekretarzem gminy Janem Seroką i kierowniczką Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyną Debek wręczali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

  Czytaj dalej

 • Forum inwektyw

  05.11.2013 12:00:00

  - Nie zasłużyłem sobie na tak drastyczne opinie, pełne oszczerstw i inwektyw – twierdzi Paweł Kacprzykowski, wójt gminy Czerwonka, adresując swoją uwagę do piszących o nim internautów. Fora internetowe, związane tematycznie z powiatem makowskim i jego samorządami, przesycone są ostrymi wypowiedziami skierowanymi pod adresem wójtów i burmistrzów.

  Czytaj dalej

 • Święto Plonów w Czerwonce

  02.09.2013 15:50:00

  Dożynki Powiatu Makowskiego odbyły się 1 września w Czerwonce i były jednocześnie rolniczym świętem gminy i parafii Czerwonka. Gospodarzami uroczystości byli: starosta powiatu makowskiego Zbigniew Deptuła i wójt gminy Czerwonka Paweł Kacprzykowski. Zaszczytną rolę starostów dożynkowych powierzono parze zasłużonych rolników: Jagodzie Siemek z Budzyna Lipniki i Pawłowi Wielechowskiemu z Perzanowa.

  Czytaj dalej

 • Czerwonka: Winda w szkole

  14.08.2013 11:20:00

  Od września niepełnosprawny uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Czerwonce im. Marii Konopnickiej w Czerwonce będzie mógł korzystać ze specjalnej windy. Koszt przedsięwzięcia wyniesie 117, 488 zł brutto.

  Czytaj dalej

 • Rozbój w Jankowie

  12.08.2013 15:00:00

  W Jankowie (gm. Czerwonka) dwaj mężczyźni napadli na dwójkę mieszkańców Jankowa, pobili ich i obezwładnili, po czym zabrali pieniądze, dokumenty, biżuterię, a na dodatek samochód, którym odjechali. Porzucili go w Makowie.

  Czytaj dalej

 • Wieża nabiera kształtu

  07.08.2013 11:45:00

  Proboszcz Zygfryd Żebrowski z parafii pw. św. Marii Magdaleny w Czerwonce podjął dzieło odbudowy wieży miejscowego kościoła. Prace posuwają się niezbyt szybko, ale efekty już widać.

  Czytaj dalej

 • Wodecki gwiazdą dożynkowego wieczoru

  02.08.2013 14:50:00

  Wiadomo już, że gwiazdą dożynkowego wieczoru będzie Zbigniew Wodecki. Zanim jednak ten znany i lubiany artysta da koncert w Czerwonce, gdzie 1 września odbędą się dożynki powiatowe i gminne, organizatorzy uroczystości zapraszają na mszę święta (godz. 12). Po niej korowód dożynkowy przemaszeruje na boisko. Tu przewidziano część oficjalną, m.in. wręczenie odznaczeń.

  Czytaj dalej

 • Czerwonka ma herb

  26.06.2013 11:30:00

  W Czerwonce miało miejsce uroczyste nadanie insygniów gminy: herbu, pieczęci, flagi i banera. Uroczystości zaczęły się od mszy w miejscowym kościele, w czasie której insygnia poświęcił biskup ordynariusz łomżyński ks. Janusz Stepnowski.

  Czytaj dalej

Archiwum

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

  Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

 • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

  Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

 • Maków stolicą karate

  Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...