Tygodnik Makowski

Niedziela, 06 grudnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Posypały się mandaty

07.06.2020 10:30:00

Przekraczanie dozwolonej prędkości jest jedną z najczęstszych przyczyn powstawania zdarzeń drogowych. Dlatego makowscy policjanci, którzy 4 czerwca kontrolowali kierowców na drogach tego powiatu, nie szczędzili tego dnia mandatów karnych.

W akcji udział wzięło 6 policjantów makowskiej drogówki. Funkcjonariusze ujawnili 32 wykroczenia dotyczące przekroczenia prędkości. Dodatkowo w dwóch przypadkach zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

45-letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego, za jazdę z prędkością 104 km/h na terenie zabudowanym, została ukarana 400 złotowym mandatem karnym połączonym z 10 punktami karnymi. Takie same kary otrzymał 36-letni mieszkaniec powiatu makowskiego za jazdę z prędkością 107 km/h.

Obydwoje poruszali się po terenie zabudowanym, gdzie maksymalna prędkość wynosi 50 km/h. Kobieta i mężczyzna stracili uprawnienia do kierowania pojazdami. Odzyskają je dopiero po upływie trzech miesięcy.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz