Tygodnik Makowski

Wtorek, 01 grudnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. KPP Maków Mazowiecki
fot. KPP Maków Mazowiecki

Dwie kolizje przy ładnej pogodzie

01.05.2020 15:00:00

Jak pokazują statystyki do największej liczby zdarzeń drogowych dochodzi kiedy jest ładna pogoda, a przed kierowcą prosty odcinek drogi. Od wczoraj doszło do dwóch kolizji. Policja apeluje o rozwagę, zwiększenie koncentracji i czujność.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce 29 kwietnia po godzinie 13.00 w miejscowości Makowica na terenie gminy Szelków. Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że 54-letni mieszkaniec powiatu makowskiego, kierujący pojazdem marki Fiat Panda doprowadził do zdarzenia drogowego. Najprawdopodobniej rozpoczął wyprzedzanie nie upewniając się, że manewr ten dużo wcześniej rozpoczął jadący za nim kierujący pojazdem marki Renault Captur, którym kierował 70-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego. Kierujący pojazdem renaultem chcąc uniknąć zderzenia z fiatem zjechał do przydrożnego rowu. Obaj kierujący byli trzeźwi. 

Do drugiego zdarzenia drogowego doszło 30 kwietnia około godz. 6.00 w miejscowości Suche na terenie gminy Płoniawy-Bramura. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 21-letnia mieszkanka powiatu makowskiego, kierująca pojazdem marki Renault Scenic niedostawała prędkości do panujących warunków na drodze. W wyniku tego, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i wjechała do przydrożnego rowu, doprowadzając do dachowania pojazdu. Kierująca była trzeźwa. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Obrażenia jakie odniosła kobieta nie zagrażają jej życiu.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...