Tygodnik Makowski

Piątek, 27 listopada 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Turniej piłki siatkowej

04.03.2020 11:00:00

1 marca w hali sportowej LO w Makowie Mazowieckim odbył się otwarty turniej piłki siatkowej o Puchar Starosty Makowskiego w kategorii „Open”.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn (Lipowiec Kościelny, Ciechanów, Karniewo, LO Maków, Nasielsk/Mława, Maków, Różan, Ostrołęka).

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym na trzech boiskach równocześnie. Spotkania sędziowali panowie: Janusz Gójski i Arkadiusz Gójski. Po emocjonujących spotkaniach zwycięzcami okazała się drużyna Nasielsk/Mława, która w finale pokonała drużynę Ostrołęki. Trzecie miejsce zdobyła drużyna Lipowiec Kościelny. Po zakończonych zawodach zwycięzcom wręczono puchary. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sławomir Zimny.

Klasyfikacja końcowa: 1 miejsce Nasielsk/Mława 2 miejsce Ostrołęka 3 miejsce Lipowiec Kościelny 4 miejsce Ciechanów 5 miejsce ex aequo LO Maków, Różan, Maków 6 miejsce Karniewo

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...