Tygodnik Makowski

Niedziela, 06 grudnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Powiat Makowski
fot. Powiat Makowski

Uczelnia czeka na makowskich maturzystów

30.01.2020 20:51:44

30 stycznia odbyło się coroczne spotkanie starosty z przedstawicielami Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.

Celem spotkania było zachęcenie młodzieży powiatu makowskiego do zapoznania się z ofertą szkoły. Państwowa Uczelnia Zawodowa już od blisko 20 lat przygotowuje absolwentów do wyzwań współczesnego rynku pracy.

W uczelni można podjąć studia na pięciu kierunkach licencjackich (pielęgniarstwo, praca socjalna, ekonomia, bezpieczeństwo wewnętrzne, logistyka), pięciu inżynierskich (informatyka, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn, rolnictwo, elektronika i telekomunikacja) i czterech magisterskich (zarządzanie, pielęgniarstwo, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna).

Uczelnia dysponuje profesjonalną bazą dydaktyczno-praktyczną oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą. Studenci mają możliwości rozwoju naukowego w kołach naukowych oraz odbywania zajęć praktycznych w zakładach pracy, z którymi uczelnia nawiązała współpracę. Władze powiatu zachęcają naszych maturzystów do zapoznania się z ofertą uczelni.

autor: MJ

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...