Tygodnik Makowski

Środa, 30 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Ranny w zderzeniu z ciężarówką w Obiecanowie

24.12.2019 10:00:00

19 grudnia 2019 r. na drodze krajowej nr 57 w Obiecanowie,gm Karniewo doszło do wypadku drogowego, w którym samochód osobowy polonez uderzył w ciężarowego iveco.

Samochód ciężarowy poruszał się powoli, ponieważ przy drodze toczyły się prace porządkowe związane z przycinaniem drzew. Kierowca poloneza, mieszkaniec naszego powiatu nie zachował ostrożności i panującej na jezdni ślizgawicy oraz mgły, nie zdążył wyhamować i uderzył w tył pojazdu ciężarowego.


W wyniku wypadku  kierowca poloneza został ranny i zakleszczył się w pojeździe.  Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu  pierwszej pomocy oraz uwolnieniu kierowcy z pojazdu przy pomocy narzędzi hydraulicznych.

W działaniach ratowniczych, którymi dowodził zastępca dowódcy zmiany kpt. Arkadiusz Łojewski z JRG Maków Maz. udział brały trzy zastępy PSP, zastęp OSP, załoga pogotowia ratunkowego i dwa patrole policji.

mj

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...