Tygodnik Makowski

Piątek, 15 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Zaduszki Muzyczne

04.11.2019 13:00:00

Podczas Zaduszek Muzycznych kilkunastu uzdolnionych muzyków z okolic Makowa Mazowieckiego, Przasnysza, Pułtuska i Ostrołęki przypomniało mieszkańcom utwory muzyczne, które na stałe zapisały się w historii polskiej i światowej kultury. Tegoroczna, 9. edycja Zaduszek Muzycznych cieszyła się ogromną popularnością.

 
Tegoroczna 9. edycja Zaduszek Muzycznych, w których mieli już okazję uczestniczyć mieszkańcy Makowa Mazowieckiego i Przasnysza, cieszyła się ogromną popularnością. W Makowie wejściówki na koncert zaplanowany na 2 listopada na godzinę 20.00 rozeszły się w ciągu kilku godzin. Na wyjątkowe zainteresowanie zareagowała dyrektor Miejskiego Domu Kultury Anna Winiarek, której udało się namówić muzyków do ponownego występu o godzinie 22.15. Mimo późnych godzin wieczornych sala widowiskowa wypełniła się złaknionymi artystycznych doznań mieszkańcami, którzy nagrodzili muzyków rzęsistymi brawami.

 MJ

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

    Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...