Tygodnik Makowski

Wtorek, 01 grudnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Projekt dla dzieci z chorobami kręgosłupa

10.09.2019 10:00:00

Uczniowie klas I-VI z powiatu makowskiego zapraszani są na bezpłatne zajęcia przeciwdziałania chorobom kręgosłupa.

Projekt „Zdrowy kręgosłup ” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WM 2014-2020. Liderem projektu jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej – Zespół Zakładów w Makowie Mazowiecki. Partnerem projektu jest Fundacja ProEdoo. Niezbędny wkład finansowy do projektu zapewnił samorząd powiatowy.

Projekt jest adresowany do dzieci z klas I-VI z podejrzeniem lub stwierdzoną chorobą kręgosłupa. Rekrutacja do projektu rozpocznie się w sierpniu 2019 roku. Wsparcie obejmuje m. in. : -opiekę medyczną i fizjoterapeutyczną, -warsztaty edukacyjne dla dzieci i ich rodziców, -zajęcia sportowe: gimnastyka korekcyjna oraz zajęcia na basenie z fizjoterapeutami, -bezpłatny transport i opiekę na basen dla uczestników projektu. Zajęcia będą realizowane przez cały rok szkolny 2019/2020.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Wymagana jest zgoda rodziców/opiekunów prawnych na udział dziecka w projekcie.

Ilość miejsc w projekcie jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 572 069 641, 508 125 949 e-mail: rekrutacja@proedoo.pl Biuro projektu – SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim, ul. Witosa 2, 06-200 Maków Mazowiecki, pokój nr 2

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz