Tygodnik Makowski

Piątek, 23 kwietnia 2021

Już w najbliższą środę rusza CiechPress - portal regionalny. Aktualne informacje z naszego regionu, "Tygodnik Makowski" oraz inne tygodniki wydawane przez Ciech-Press. Sport, kultura, historia, ciekawe wywiady
fot. Roman Nadaj
fot. Roman Nadaj

"Trawi nas nowa epidemia

07.09.2019 10:04:00

Biskup pomocniczy łomżyński koncelebrował doroczną mszę odpustową, 4 września, w kościele pw. św. Rozalii, w parafii szelkowskiej. Święta Rozalia przeszła do historii jako ta, za stawiennictwem której udało się powstrzymać epidemię. W ocenie duchownego choroby zakaźne nie są już tak groźne. Zagraża nam za to zupełnie inna "epidemia".

- Groźny wirus lewicowo-liberalnej ideologii przynosi ogromne straty w życiu osobistym, rodzinnym, ale także i narodowym. To tym bardziej niebezpieczne, że rozprzestrzenia się on pod przykrywką pięknych haseł o nowoczesności, wolności i postępie. W programach popularnych i rozrywkowych wiara i przykazania Boże są przedstawiane jako coś przestarzałego, nie pasującego do dzisiejszego świata – przekonywał duchowny.

Relacja w wydaniu Tygodnika Makowskiego

autor: RN

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • tur, 2019-09-07 23:40:41
    Mowa biskupa
    O czym ten człowiek mówi. Wirus lewicowo-liberalny... Pewnie lepszy byłby kościelno-zabobonny. Może hierarchowie kk najpierw coś o swoich winach w stosunku do maluczkich by powiedzieli (ukrywanie pedofilii)