Tygodnik Makowski

Sobota, 28 listopada 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Kontrole kierowców i pieszych

03.08.2019 09:00:00

31 lipca na terenie powiatu makowskiego zakończono policyjne działania „NURD”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie przyglądali się, czy piesi nie łamali przepisów ruchu drogowego.

Do najczęstszych wykroczeń jakie popełniają piesi jest przechodzenie przez jezdnię w miejscach niedozwolonych oraz poruszanie się po drodze poza obszarem zabudowanym bez elementu odblaskowego.

Do najczęstszych błędów popełnianych przez kierujących jednośladami jest jazda wzdłuż przejścia dla pieszych i brak oświetlenia. Podczas wczorajszych działań policjanci ujawnili 20 wykroczeń w tym 2 wykroczenia popełnione przez kierujących pojazdami godzące w bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego oraz 2 wykroczenia popełnione przez niechronionych uczestników ruchu drogowego.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz