Tygodnik Makowski

Sobota, 24 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Policjanci na pikniku w Rzewniu

31.05.2019 09:00:00

W poniedziałek funkcjonariusze makowskiej policji wzięli udział w pikniku rodzinnym, w którym uczestniczyli przedszkolaki i ich rodzice, gdzie mówili o bezpieczeństwie.

Od kilku już lat piknik rodzinny dla przedszkolaków i ich rodziców organizowany jest w Rzewniu. Każdego roku uczestniczą w nim funkcjonariusze makowskiej policji i tak też było tym razem.

Na początku funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, prawidłowego poruszania się po drodze, bezpiecznego podróżowania autem, a przede wszystkim o zasadach bezpiecznego wypoczynku latem, by wakacje na które dzieci czekają z utęsknieniem spędzili bezpiecznie.

Kolejną atrakcją dla dzieci było zobaczenie policyjnego radiowozu i sprzętu policyjnego. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka funkcjonariusze przygotowali dla dzieci niespodziankę w formie balonów, które wysypały się po otworzeniu drzwi radiowozu.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...