Tygodnik Makowski

Piątek, 10 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Najładniej recytowali

31.03.2019 08:30:00

W eliminacjach powiatowych 42. edycji konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka” uczestniczyło 77 uczniów z całego powiatu, wytypowanych w drodze eliminacji środowiskowych, szkolnych i gminnych.

Jury oceniało w składzie: Jolanta Włoczkowska, Agnieszka Kluczek, Anna Winiarek.

W kategorii szkoły podstawowe kl. 0-III po przesłuchaniu 26 uczestników przyznało nagrody: I miejsce: Urszula Łachmańska - Szkoła Podstawowa w Karniewie klasa I; II miejsce: Aleksandra Świętorecka –Szkoła Podstawowa w Romanowie klasa I; III miejsce: Zofia Ryczkowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Makowie Mazowieckim klasa I. Wyróżnienia otrzymali: Oliwia Olkowska – Szkoła Podstawowa w Sypniewie klasa II i Aleksandra Łyczkowska – Szkoła Podstawowa w Rzewniu klasa I.

W kategorii szkoły podstawowe klasy IV-VI, po przesłuchaniu 29 uczestników jury przyznało nagrody: I miejsce: Łucja Sendal - Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu klasa VI; II miejsce: Maja Olkowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Makowie Mazowieckim klasa V, III miejsce: Natalia Rawa – Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu klasa V. Wyróżnienia zdobyli: Dawid Chodkowski – Szkoła Podstawowa w Karniewie klasa V i Kacper Dąbrowski – Szkoła Podstawowa w Romanowie klasa VI.

W kategorii klasy VII szkoły podstawowej i gimnazja klasy II-III, po przesłuchaniu 22 uczestników, nagrody otrzymali: I miejsce: Wiktoria Domińska – Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu klasa III Gimnazjum; II miejsce: Marta Goss – Szkoła Podstawowa w Makowie Mazowieckim klasa III Gimnazjum; III miejsce: Olga Kosewska i Anna Stawińska. Wyróżnienie zdobyła Tatiana Brzezińska - Szkoła Podstawowa w Makowie Mazowieckim klasa III Gimnazjum

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...