Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 03 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Odeszła na zasłużoną emeryturę

28.03.2019 11:00:00

26 marca na zasłużoną emeryturę odeszła Pani Bogumiła Jakubiak, która przez wiele lat była pracownikiem cywilnym makowskiej policji.

Komendant Powiatowy Policji w Makowie Mazowieckim insp. Marzena Zakrzewska w imieniu wszystkich policjantów, policjantek i pracowników cywilnych, podziękowała pani Bogumile Jakubiak za wiele lat pracy w makowskiej komendzie. W swoim wystąpieniu podkreśliła jak ważna i nieoceniona jest rola pracowników cywilnych w sprawnym funkcjonowaniu komendy. Doceniła także zaangażowanie i sumienność, którą charakteryzowała się pani Bogumiła.

Jak informuje makowska komenda, Bogumiła Jakubiak do makowskiej komendy trafiła w lipca 1993 roku do zespołu finansów i zaopatrzenia. Podczas uroczystej odprawy nie kryła wzruszenia, że to już koniec jej przygody z policją, a zwłaszcza z makowską. Serdecznie wszystkim podziękowała za wspólne lata pracy i za każdy miły gest czy słowo.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...