Tygodnik Makowski

Sobota, 28 listopada 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Pijany rowerzysta i kierowca

14.01.2019 09:00:00

12 stycznia na drogach naszego powiatu policjanci przeprowadzili działania pod nazwą ,,Alkohol - Narkotyki”. ”. Mundurowi, podczas kontroli drogowych, sprawdzili trzeźwość 146 kierowców.

Mimo nagłaśniania akcji w środkach masowego przekazu nadal pojawiają się nieodpowiedzialni kierowcy, rowerzyści którzy wiele ryzykują decydując się na jazdę po alkoholu.

Podczas działań policjanci zatrzymali 1 nietrzeźwego rowerzystę oraz 1 nietrzeźwego kierującego autem.

Jak informuje makowska komenda, w Nowym Gąsewie 38– letni rowerzysta kierował rowerem mając 2 promila alkoholu w organizmie. W miejscowości Gąsewo 40 letni mieszkaniec powiatu makowskiego podczas wyprzedzania pojazdu marki Peugeot 206 którym kierował 57 letni mężczyzna zderzył się z pojazdem po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak a następnie w ogrodzenie. Od kierowcy wyczuwalna woń alkoholu nie poddał się badaniu na zawartość alkoholu. Od kierowcy pobrano krew do badań oraz zatrzymano prawo jazdy.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...