Tygodnik Makowski

Sobota, 16 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. Roman Nadaj
fot. Roman Nadaj

MDK: konkurs na stanowisko dyrektora

11.01.2019 11:00:00

Urząd Miejski w Makowie Mazowieckim oglosił wczoraj konkurs na stanowisko dyrektor Miejskiego Domu Kultury w tym mieście.
Od kandydata wymagany jest m.in. co najmniej 3-letni staż pracy w instytucji kultury, dobry stan zdrowia i znajomość zagadnień dotyczących pozyskiwania funduszy unijnych. Wśród dodatkowych wymagań wymienia się: wyższe wykształcenie; doświadczenie w pracy z grupami młodzieżowymi, artystycznymi oraz innymi środkami twórczymi; predyspozycje menedżerskie i umiejętności kierowania zespołem; kreatywność, dyspozycyjność, rzetelność, kulturę osobistą. Ponadto od kandydatów oczekuje się całego szeregu dokumentów i zaświadczeń. Wiekszość z nich ma formalny charakter. Wyjątkiem jest przedstawienie autorskiej koncepcji funkcjonowania Miejskiego Domu Kultury w Makowie Mazowieckim, „uwzględniającej aspekty organizacyjno-finansowe instytucji kultury oraz program jego działania”. Więcej w papierowym wydaniu Tygodnika Makowskiego.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

    Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...