Tygodnik Makowski

Sobota, 28 listopada 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Wybierz najlepszego dzielnicowego

04.01.2019 10:00:00

Komenda Powiatowa Policji w Makowie Maz. zaprasza do wzięcia udziału w plebiscycie na „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2018 roku”, który potrwa do końca stycznia.

Dzielnicowi pełnią bardzo ważną rolę. To policjanci, którzy jak nikt znają osiedla i miejscowości. Często do nich właśnie zwracają się mieszkańcy z prośbą o pomoc lub poradę. Dzielnicowy to policjant „pierwszego kontaktu”, dbający o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rejonie.

Po raz kolejny mieszkańcy powiatu makowskiego mogą wyrazić swoją opinię i zagłosować na „Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2018”. Ważnym elementem oceny jest opinia społeczna wyrażona za pomocą anonimowych ankiet. Konkurs będzie trwał przez cały styczeń br., a laureata poznamy w lutym po podliczeniu zebranych ankiet.

Głosy na poszczególnych dzielnicowych mogą oddawać mieszkańcy miasta i powiatu poprzez wypełnianie kuponów konkursowych i dostarczenie ich osobiście do urn lub pocztą do komendy. Skrzynki na ankiety wystawione będą w pomieszczeniach komendy oraz posterunków policji KPP w Makowie Mazowieckim, a także w siedzibach urzędów gmin.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz