Tygodnik Makowski

Wtorek, 20 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Olimpiada PCK

17.12.2018 10:00:00

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Makowie Mazowieckim Polski Czerwony Krzyż zorganizował XXVII Edycję Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża.

Olimpiada ma na celu wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz promowanie zdrowego stylu życia poprzez kształtowanie postaw i zachowań prozdrowotnych oraz pogłębianie wiedzy na temat zagrożeń.

Jak informuje makowskie starostwo, w olimpiadzie wzięło udział siedem dziewcząt ze szkół powiatu makowskiego. Zwyciężczyni weźmie udział w szczeblu wojewódzkim olimpiady. Na zakończenie wszystkie uczestniczki otrzymały upominki.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Starosta złożył dziewczętom, ich opiekunkom i rodzinom serdeczne życzenia.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...