Tygodnik Makowski

Sobota, 24 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Stypendyści prezesa Rady Ministrów

05.12.2018 10:15:00

W Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce wręczono stypendia prezesa Rady Ministrów uczniom szkół z terenu działania miejscowej delegatury Kuratorium Oświaty. W gronie tym znaleźli się uczniowie z powiatu makowskiego.

Starosta Zbigniew Deptuła, jak co roku, zaprosił wyróżnionych uczniów, ich rodziców, wychowawców i dyrektorów szkół na lokalnie zorganizowane spotkanie, podczas którego wręczył listy gratulacyjne uzdolnionym uczniom i ich rodzicom.

Jak informuje starostwo, z powiatu makowskiego stypendium Prezesa Rady Ministrów w bieżącym roku szkolnym uhonorowane zostały trzy uczennice liceum i jedna technikum:

1. Małgorzata Wielgolewska - uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Marii Curie - Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim (wychowawczynią jest Dorota Sołtysińska a dyrektorem Robert Kluczek).

2. Katarzyna Szymborska - uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół w Różanie, (wychowawczynią jest Renata Kaźmierczak a dyrektorem Arkadiusz Załęski).

3.Uczennica klasy II Technikum z Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim, (wychowawczynią jest Dorota Czerwińska a dyrektorem Dariusz Milewski).

4. Sandra Czaplicka - uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu, (wychowawczynią jest Agnieszka Grabowska a dyrektorem Tomasz Olkowski).

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...