Tygodnik Makowski

Wtorek, 27 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. PSP w Makowie Mazowieckim
fot. PSP w Makowie Mazowieckim

Rodzina straciła dach nad głową

26.11.2018 00:00:00

W miejscowości Głażewo-Cholewy, gmina Młynarze, w wyniku pożaru rodzina straciła dach nad głową. Jednej nocy ogień strawił wszystko co posiadali. Z palącego się domu wybiegli, tak jak stali.

Jak twierdzi rzecznik makowskiej straży pożarnej, do zdarzenia doszło 23 listopada o godz. 3.00 w nocy. Na miejsce wysłano szęść jednostek straży pożarnej.Pierwsze jednostka OSP był w Głażewie już po 12 minutach od zgłoszenia. Niestety pożar był już w rozwiniętej fazie. Objął poddasze budynku. Rodzina, która mieszkała w drewnianym domu, samodzielnie go opuściła przed przyjazdem strażaków.

Siostra kobiety z dwójką dzieci, którzy stracili dom w pożarze, zaapelowała o pomoc: "KOCHANI BARDZO PROSZĘ O POMOC! Moja siostra i jej dwóch synów 11 lat i 4.5 roku w nocy 23 listopada w Miejscowości Głażewo-Cholewy gmina Młynarze w wyniku pożaru stracili dach nad głową. Jednej nocy ogień strawił wszystko co posiadali. Z palącego się domu wybiegli, tak jak stali, stracili wszystko o co zabiegali przez całe życie!! Każda POMOC jest potrzebna. Może macie jakieś ubrania dla dzieciaków w roz. 110 i 146 ,zabawki, pościel, kosmetyki , naprawdę wszystko się przyda. Jeżeli ktoś by chciał wpłacić jakąś kwotę pieniążków proszę wpłacać na nr. Konta 65 2490 0005 0000 4000 2213 3107 Agnieszka Popiołek Głazewo - Cholewy 13, 06-231. Mamy nadzieję że z Waszym udziałem uda nam się wspólnie, przewrócić tę rodzinę do pełnowartościowego życia, a dzieciom wyrównać w jakimś stopniu stratę jaką jest utrata rodzinnego domu. Dziękuję"

Więcej w wydaniu TM we wtorek.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...