Tygodnik Makowski

Czwartek, 29 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. ZS ŻAK
fot. ZS ŻAK

Koniec roku szkolnego

23.06.2017 15:56:00

Uczniowie szkół i przedszkoli z terenu powiatu makowskiego zakończyli rok szkolny. Będą mieli czas na odpoczynek, ponieważ tegoroczne wakacje są wyjątkowo długie. Będą trwały dwa miesiące i jeden tydzień, a uczniowie w szkołach pojawią się tradycyjnie 1 września.
W tym roku dzień ten wypada w piątek, więc nie zdążą się nacieszyć spotkaniami ze znajomymi i przyjaciółmi, i znów będą mieli dwa dni wolnego. Podczas zakończenia roku w Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej oprócz świadectw i dyplomów uczniowie odebrali również wyróżnienia za udział w Olimpiadzie Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie, w konkursie pt. „Tradycje i zwyczaje wielkanocne” i w konkursie fotograficznym pt. „Wiosna w obiektywie”. Zakończenie roku w ŻAK-u było szczególnie miłe dla uczniów, którzy wyjątkowo ciężko pracowali w ciągu całego roku szkolnego. Wśród nich byli Piotr Pieńkowski i Zuzanna Niesłuchowska, którzy osiągnęli średnią 5,0 dzięki czemu będą kandydatami do stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wysoką średnią miały również Sylwia Postek - 4,86, Dorota Lipka – 4,76, Natalia Banasiak – 4,87, Agnieszka Kubik – 4,8, Katarzyna Zduniak - 4,94, Magdalena Skrzecz – 4,81, Dorota Dąbrowska – 4,81, Michał Mariusz Chrzanowski– 4,76, Krzysztof Lipka– 4,76, Krzysztof Piotrowski – 4,76 oraz Klaudia Podsiadła – 4,8.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...