Tygodnik Makowski

Sobota, 24 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. KPP Maków Maz.
fot. KPP Maków Maz.

Poszukiwania Janusza Domińskiego

24.04.2017 20:25:00

Makowscy policjanci poszukują 64-letniego Janusza Domińskiego, który wyszedł z domu 22 kwietnia i do chwili obecnej nie powrócił. Ktokolwiek posiada informacje o jego losie proszony jest o pilny kontakt z policją. Każdy najmniejszy ślad może pomóc w odnalezieniu zaginionego.

W poniedziałek rano makowska policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 64-letniego Janusza Domińskiego, mieszkańca Krasnosielca.  Mężczyzna wyszedł z domu w sobotę o godzinie 22. i do chwili obecnej nie powrócił do domu. Ostatni raz kamery monitoringu zarejestrowały, jak mężczyzna z pobliskiej stacji paliw, udał się drogą w kierunku Krasnosielca. Było to 22 kwietnia około północy.

Janusz Domiński ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, proste i ciemne włosy. W chwili zaginięcia ubrany był w szare spodnie dresowe, jasną kurtkę, czarne sportowe buty i czarną czapkę z białym paskiem.

Ktokolwiek widział Janusza Domińskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o pilny kontakt z Policją pod numerami telefonu: 997, 112 lub 29 71 77 200. 

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...