Tygodnik Makowski

Piątek, 20 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Maków Mazowiecki

RSS A A A poleć znajomemu drukuj stronę

 • Po przerwie znów razem

  23.09.2010 00:00:00

  Po długiej przerwie wakacyjnej radni powiatowi spotkali się na jednej z ostatnich w tej kadencji sesji

  Czytaj dalej

 • Michał! Dlaczego odszedłeś...

  09.09.2010 10:57:00

  Szykanowany i wyśmiewany przez kilku uczniów, nie wytrzymał – popełnił samobójstwo. Powiesił się na drzewie, w lesie, na rozstaju dróg. Obok leżał rower, którym dojeżdżał do przystanku autobusowego. Wszystko stało się rankiem, przed siódmą rano. Trzeciego dnia po rozpoczęciu roku szkolnego.

  Czytaj dalej

 • Wieźli rannego w wypadku – sami ulegli wypadkowi

  02.09.2010 09:51:12

  Bardzo niebezpiecznie zakończyła się jazda karetki, która wiozła ciężko rannego w wypadku mężczyznę. Kierowca karetki, chcąc uniknąć zderzenia z samochodem, który zajechał mu drogę, wjechał w schody przy Miejskim Domu Kultury.

  Czytaj dalej

 • Darmowe masaże. Gdzie? Na Rynku

  02.09.2010 09:20:34

  Gdzie po darmowe masaże lecznicze − na makowski Rynek. Chętnych nie brakuje.

  Czytaj dalej

 • Droższy chleb z tegorocznej mąki. Ceny wzrosną o złotówkę

  20.08.2010 12:14:00

  Wielka podwyżka cen chleba od soboty – zamiast 1,69 zł zapłacimy 2,70 zł za bochenek. Rodzinie, która zjada dziennie bochenek chleba ubędzie ponad 30 złotych miesięcznie. To początek fali podwyżek.

  Czytaj dalej

 • O stu takich co nie chcą grać w piłkę

  16.08.2010 16:13:00

  W Makowie są dwa duże obiekty sportowe: stadion miejski i kompleks sportowy przy Zespole Szkół. Przy każdej szkole jest boisko, a w planach jest Orlik i boisko na Ciechanowskiej. Wszystkie przystosowane przede wszystkim do gry w piłkę. I jest ponad setka skatowców, którym marzy się miejski skatepark, podobny do tego w Pułtusku i Przasnyszu. Napisali w tej sprawie pismo do burmistrza. Pod petycją podpisało się także wielu dorosłych. Czy znajdą zrozumienie u decydentów?

  Czytaj dalej

 • Rozprawa "między wójtem a plebanem" ... o inwestycjach

  12.08.2010 10:30:04

  Urząd miasta rozpoczął budowę parkingu przy Kościele św. Józefa w Makowie. Inwestycja jest realizowana częściowo na gruntach należących do parafii. Parking będzie posiadał 25 miejsc

  Czytaj dalej

 • Słowackiego od 15 lat czeka na remont

  12.08.2010 10:30:00

  Na ulicy Słowackiego dziury długie jak epopeje i to od wielu lat. Mieszkańcy apelują o remont, tym bardziej, że inwestycje miejskie sprawiły, że inne ulice osiedla POM mają nowe nawierzchnie. - Nasza ulica jest teraz najgorsza w Makowie. Boli nas, że wszystkie inne ulice zrobiono a o naszej zapomniano. Dlatego nie chcemy obietnic, chcemy decyzji, że za rok remont będzie przeprowadzony – mówią mieszkańcy.

  Czytaj dalej

Archiwum

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Minister Obrony w ogniu pytań

  Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

 • Złote Gody w Makowie

  Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

 • Finał WOŚP w Makowie

  Fot. (olk) Zobacz galerie...