Tygodnik Makowski

Wtorek, 24 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
 • Kulturalnie na Dzień Kobiet

  04.03.2017 14:00:00

  Występy teatralne, koncerty, kabarety – na takie imprezy z okazji Dnia Kobiet zapraszają gminne ośrodki kultury i społeczne organizacje. Będzie w czym wybierać – od lokalnych artystów, po aktorów telewizyjnych i teatralnych.

  Czytaj dalej

 • Teatr Cioci Heni z Szelkowa wystąpił w Pułtusku

  28.10.2016 14:15:00

  Grupa z Szelkowa była najliczniejszą występującą w tegorocznym konkursie na deskach pułtuskiego teatru. Aktorzy Teatru Cioci Heni z Szelkowa dostarczyli publiczności dużej dawki humoru, angażując widzów bezpośrednio w toczącą się akcję czarnej komedii pt. „Mąż zmarł, ale już mu lepiej”.

  Czytaj dalej

 • Odkrywamy „potrzeby kulturalne” makowian

  17.05.2016 16:45:40

  Projekt daje mieszkańcom Makowa Maz. możliwość składania i wykreowania własnych pomysłów wydarzeń kulturalnych. Takich, jakich zawsze oczekiwali od domu kultury.

  Czytaj dalej

Archiwum

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Minister Obrony w ogniu pytań

  Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

 • Złote Gody w Makowie

  Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

 • Finał WOŚP w Makowie

  Fot. (olk) Zobacz galerie...