Tygodnik Makowski

Wtorek, 22 maja 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. archiwum
fot. archiwum

Złote gody w Makowie

13.02.2018 10:50:00

Medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz. obchodziło złoty jubileusz.

 

Jubilaci: Stanisław i Henryka Cichoccy, Jerzy i Maria Dzierzgowscy, Zdzisław i Teresa Jelińscy, Henryka i Henryk Kulik, Jerzy i Janina Perzanowscy, Zdzisław i Krystyna Sawiccy, Zbigniew i Krystyna Sitarscy, Władysław i Elżbieta Szałkiewicz oraz Mieczysław i Zofia Wierzbiccy, świętowali 50-lecie pożycia małżeńskiego.

Cztery pary: Janusz i Wiesława Bryl, Stefan i Marianna Płocharczyk, Jerzy i Elżbieta Rzepińscy oraz Józef i Janina Rychter, które również w tym roku obchodziły ten piękny jubileusz, nie mogły być obecne na uroczystości.

 Więcej w "Tygodniku Makowskim"  z 13 lutego br

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Synagoga otwarta

    Fot. k.k. Zobacz galerie...

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...