Tygodnik Makowski

Sobota, 21 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot.  Facebook PSB Mrówka
fot. Facebook PSB Mrówka

Dzik w markecie

19.12.2017 08:10:00

Włochaty klient, aby wejść do sklepu, staranował wejście ewakuacyjne i od razu wbiegł między regały. Dzik biegał swobodnie między półkami prawie 10 minut. Pracownicy i jeden z klientów pogonili zwierzę w stronę głównych drzwi wyjściowych i udało się wygonić je na zewnątrz.

  Do zdarzenia doszło we wtorek (12 grudnia) w markecie budowlanym przy ul. Leśnej w Nowym Dworze Maz.

Choć sytuacja wyglądała groźnie, bo klienci byli wystraszeni, to zwierzę nie wyrządziło większych szkód. Pracownicy musieli jedynie posprzątać i ustawić z powrotem produkty na sklepowych półkach.

Odwiedziny dzika były dla nas dużym zaskoczeniem. Bardzo się cieszymy, że skończyło się bez uszczerbku na zdrowiu zwierzęcia, a także naszych klientów i pracowników sklepu – informują właściciele i twierdzą, że nie oczekiwali aż takiej promocji sklepu.

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...