Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. (olk)
fot. (olk)

Budżet Makowa na 2018 r uchwalony

19.12.2017 07:45:00

Uchwała budżetowa przyjęta została niemal jednogłośnie. Jedynym radnym, który wstrzymał się od głosu był Stanisław Romanowski (na zdjęciu), który zauważył, że w planach inwestycyjnych nie uwzględniono remontu ulic Rumiankowej i Liliowej na Osiedlu Południe. A decyzje o remoncie tych ulic podjęte zostały jeszcze w 2015 r.

 

- Jak pan burmistrz spojrzy mieszkańcom tych ulic w twarz. To są krótkie ulice na Osiedlu Południe. Na ich remont wystarczyłoby 250 – 300 tysięcy złotych – argumentował radny. – Chodzi tutaj o bezpieczeństwo konduktów żałobnych, wychodzących z domu pogrzebowego naprzeciwko cmentarza.

W nowym budżecie zaplanowano dochody w wysokości 51.705.718 zł, zaś wydatki wyniosą ponad 61 mln zł. Deficyt miasta wyniesie 9.369.837 i pokryty zostanie przychodami pochodzącymi z zaciągniętych pożyczek i kredytów.

autor: (olk)

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...