Tygodnik Makowski

Piątek, 27 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. (olk)
fot. (olk)

Szlachetny finał

13.12.2017 07:39:00

W sobotę 9 grudnia odbył się makowski finał Szlachetnej Paczki. W Szkole Podstawowej nr 2 w Makowie, gdzie zorganizowany został magazyn, spotkali się wolontariusze i darczyńcy. Podsumowali swoje działania i porozwozili paczki do wybranych 21 rodzin w Makowie i okolicy.

 

W dostarczanych paczkach przeważała żywność, środki chemiczne, ubrania. Ale były też rzeczy bardziej konkretne, takie jak pralki, kuchenki czy na przykład węgiel.

Super Drużyna Szlachetnej Paczki liczyła 5 osób. Funkcję liderki pełniła Anna Gładych, z zawodu pielęgniarka. Dołączyli do niej wolontariusze – Justyna Wiśniewska, Mateusz Dąbrowski, Magdalena Kaczmarek i Małgorzata Wawrzyńczak. Wspomagali ich wolontariusze z Zespołu Szkół im. ŻAK i Szkoły Podstawowej nr 2.

Więcej w papierowym wydaniu "TM" nr 50 z 12 grudnia 2017 r.

autor: (olk)

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...