Tygodnik Makowski

Piątek, 22 czerwca 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. SP w Sypniewie
fot. SP w Sypniewie

Dzień życzliwości w Sypniewie

24.11.2017 11:53:00

W czwartek, 16 listopada Szkoła Podstawowa z klasami gimnazjalnymi w Sypniewie rozpoczęła obchody Dni Życzliwości i Tolerancji. Na drzwiach wszystkich klas pojawiły się plakaty, na których prezentowane były wykonane przez uczniów graficzne interpretacje tych dwóch wartości.
Plakaty zostały wykonane metodą projektową, uczniowie wykorzystując bogactwo technik plastycznych zaprezentowali mnóstwo pozytywnych przesłań. Uczniowie pokazali, że aby życzliwym wystarczy uczynić drobny gest w stronę drugiego człowieka: ciepły uśmiech, miłe słowo, uprzejmość, okazanie empatii, czy przyjazne nastawienie. W dniu dzisiejszym cała społeczność szkolna została w szczególnie miło powitana przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, którzy obdarowywali wchodzących plakietkami promującymi postawy życzliwości i tolerancji wobec innych. Kolorowe plakietki to dzieło uczniów stworzone podczas „Nocy w szkole”, która odbyła się 27 października. Akcja trwała do wtorku, 21 listopada.

autor: red.k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Prezydent Polski odwiedził Maków

    Andrzej Duda prezydent Polski przyjechał do Makowa. Zobacz galerie...

  • Synagoga otwarta

    Fot. k.k. Zobacz galerie...

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...