Tygodnik Makowski

Środa, 23 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. KPP
fot. KPP

Czarny poniedziałek na drogach

22.11.2017 11:20:00

Jedna osoba zginęła, a dwie osoby zostały ranne w wypadkach, do których doszło w poniedziałek, 20 listopada na drogach powiatu makowskiego.

 

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w Sypniewie na ul. Ostrołęckiej tuż przed godziną 17. Według wstępnych ustaleń 57-latek kierujący seatem, jadąc w kierunku Makowa Maz., uderzył w 79-letnią pieszą, która znajdowała się na jego pasie ruchu. Niestety kobieta po przewiezieniu do szpitala zmarła.

Z kolei na drodze wojewódzkiej w miejscowości Krzyżewo Jurkach około godziny 10.25 55-letni mieszkaniec gminy Sypniewo jadąc vw golfem od strony Dąbrówki na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu polonezem caro również mieszkańcowi gminy Sypniewo. W skutek zderzenia aut pasażerka poloneza, która była w zaawansowanej ciąży została przewieziona do szpitala. Kierowca golfa miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie i aktualny zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Odpowie za spowodowanie wypadku, kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie pomimo zakazu.

W Makowie Maz. około 11.25 na ul. Mickiewicza 56–letnia kobieta, jadąca autem mitsubishi, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszej idącej po pasach. 61-letnia kobieta, mieszkanka gminy Rzewnie, została zabrana do szpitala. Kierująca mitsubishi była trzeźwa.

k.k.

Fot. Wypadek w miejscowości Krzyżewo Jurki

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz