Tygodnik Makowski

Środa, 23 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. archiwum
fot. archiwum

Nauczycielka skarży na dyrektorkę

09.10.2017 13:58:00

Utrudnianie awansu zawodowego i pracy na drugim etacie w sąsiedniej szkole czy brak dodatku motywacyjnego. To tylko niektóre zarzuty, które skierowała do Rady Powiatu Barbara Rogalska, nauczycielka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Makowie. O te czyny oskarżyła jego dyrektorkę Anitę Kurowską (na zdjęciu).

 

Ta odpiera zarzuty i wyjaśnia, że pani Rogalska nie angażuje się w zajęcia dodatkowe, źle przygotowała plan awansu zawodowego i nie poinformowała o podjęciu pracy w innej placówce. Choć to był jej obowiązek.

Więcej w papierowym wydaniu "TM" nr 41 z 10 października 2017 r.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (3)dodaj komentarz

 • miki, 2017-10-10 14:18:06
  skarga
  uważni przeczytałem artykuł, pani kurowska na wszystko ma wytłumaczenie, ona nic nie wie, wszyscy winni a ona pokrzywdzona, tak pani trzyma i znów się pani wyślizgnie. Rozbawiła mnie obrona dyrektorki przez p. Piegutkowskiego - jak to uważnie śledzi sprawę daniela i będzie skarżył wojewodę do sądu jak mu nada obywatelstwo................. śmiech na sali, odkąd to wojewoda nadaje obywatelstwo, ma pan braki a wiedzy obywatelskiej jak i z geografii swego czasu zrobił pan z siebie głupka w programie " tak czy nie " brakiem znajomości z geografii.kolejny niedouczony obrońca.... ha, ha , ha.................
 • pozdrawiam, 2017-10-14 14:30:07
  Bagin z Cze
  To zwróć uwagę Pani z tvm. W sprawie robienia z siebie .... to lepiej spojrzeć w lustro. Trzeba być wyrozumiałym wobec innych a krytycznym wobec Siebie.
 • bond, 2017-10-15 17:54:23
  skarga
  jak to się dzieje że jak gazeta mijacie się z prawda, skoro rok temu rada powiatu uznał skargę pana daniela za zasadną to czemu wprowadzacie ludzi w błąd że rada powiatu nie dopatrzyła się zaniedbań w sprawie chłopaka. Pani kurowska została ukarana upomnieniem,