Tygodnik Makowski

Środa, 23 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. archiwum
fot. archiwum

Wstydliwy konkurs starostwa

04.09.2017 15:00:00

O stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Makowie ubiegało się kilku kandydatów, jednak szef tej instytucji nie został wyłoniony. Tymczasem okazało się, że od 1 września powołana została na to stanowisko Grażyna Gadomska, choć w konkursie nie startowała.

 

Prywatnie jest związana z Lechem Gadomskim, zastępcą burmistrza Makowa.

Starosta pytany o sytuację kadrową w poradni długo nie zabierał głosu. Po trzech tygodniach odpowiedział.

Więcej w papierowym wydaniu "TM" nr 36 z 5 września 2017 r.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (2)dodaj komentarz

  • zoska, 2017-09-06 15:35:24
    trudne pytania
    No i co z tego ze nie startowała❓Jak widać nie musiała bo tak działa dobra zmiana. Decyduje ten kto samrządzi. A jesli prywatne sfery są na styku z samorzadzacego to i obecności na konkursach być nie musi. A tak na marginesie ....żeby dwa tygodnie przygotowywać odpowiedź w tak oczywistej sprawie ....trudno wyjść z podziwu.
  • Bezrobotna, 2017-09-09 21:14:04
    Hańba!
    Czy naprawdę nie ma nikogo, zadnej instytucji, żadnego prawa, które zacznie wreszcie w sposób niezależny kontrolować dziwactwa makowskich władz?????? Może potrzeba napisać do nieco wyższych organów? Skandaliczne jest, że Panowie będący u wladzy robią co chcą a obywatele to akceptują! To nie jest PRL! Potrzeba kontroli w kwestii mieszkań socjalnych, dziwnych konkursów o stanowiska urzędowe, rozdawania pieniędzy i wielu wielu wielu innych kwestii!!!!