Tygodnik Makowski

Piątek, 22 czerwca 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Dziupla pełna tytoniu

15.06.2017 17:06:00

W mieszkaniu 60-latka z Makowa Mazowieckiego znaleziono prawdziwy raj dla nałogowców. Oprócz papierosów bez polskich znaków akcyzy, był tam alkohol i susz tytoniu.
W jednym z mieszkań w Makowie 60-latek trzymał papierosy tytoń i alkohol bez znaków akcyzy i nielegalnie nimi handlował. Mężczyzna nie krył się ze swoją działalnością, towar stał ustawiony przy ścianach, więc mógł go zobaczyć każdy kto wchodził do mieszkania. O nielegalnym procederze odwiedzili się policjanci z KPP w Makowie. 6 czerwca podczas przeszukania jego mieszkania zabezpieczyli blisko 21 tysięcy sztuk papierosów, 10 kilogramów tytoniu oraz 19 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Straty Skarbu Państwa z tytułu nieodprowadzonych podatków wstępnie oszacowano na blisko 35 tys. złotych. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz przepadek nielegalnego towaru. Warto dodać, że mężczyzna kilka lat wcześniej był karany za podobne przestępstwa.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Prezydent Polski odwiedził Maków

    Andrzej Duda prezydent Polski przyjechał do Makowa. Zobacz galerie...

  • Synagoga otwarta

    Fot. k.k. Zobacz galerie...

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...