Tygodnik Makowski

Czwartek, 26 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. LO im. MC-S
fot. LO im. MC-S

Uczniowie „Curie” w zwiedzili Niemcy

11.05.2017 11:10:00

We wrześniu minionego roku uczniowie „Curie” gościli kolegów z Niemiec, pod koniec kwietnia ich niemieccy przyjaciele zrewanżowali się gościną w Hildesheim.

We wrześniu minionego roku po raz drugi do Makowa przyjechali uczniowie z Niemiec. Nocowali u uczniów „Curie”. Mieli też zorganizowanych wiele atrakcji: wyjazd do Warszawy, Olsztyna, zwiedzanie okolicznych atrakcji, ognisko z grillem i wiele innych. Młodzi Niemcy wrócili do domów z miłymi wspomnieniami z naszego kraju.

Rewizyta uczniów "Curie" była niedawno, między 23 a 27 kwietnia. Do Hildesheim pojechało dziesięcioro uczniów klas drugich wraz z opiekunami.

Więcej w najbliższym wydaniu TM

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...