Tygodnik Makowski

Sobota, 21 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. KPP Maków Maz.
fot. KPP Maków Maz.

64-latek znaleziony martwy

27.04.2017 11:53:00

Od poniedziałku, 22 kwietnia trwały poszukiwania 64-letniego Janusza Domińskiego z Krasnosielca. W środę policjanci znaleźli jego ciało. Mężczyzna nie żył.

Mężczyzna wyszedł z domu w sobotę, 22 kwietnia, około godziny 22. Ostatni raz kamery monitoringu gminnego zarejestrowały jak mężczyzna, z pobliskiej stacji paliw, udał się drogą w kierunku Krasnosielca. Było to około północy. O tej pory jego losy nie były znane.

Jego ciało odkryto w rowie melioracyjnym, przy drodze wojewódzkiej nr 544 w okolicach miejscowości Wymysły. Czynności na miejscu zdarzenia wykonali makowscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Nadal badane są okoliczności śmierci mężczyzny.

Więcej w najbliższym wydaniu TM

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...