Tygodnik Makowski

Sobota, 23 czerwca 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Strajkowały cztery szkoły

31.03.2017 17:55:00

Cztery szkoły z terenu powiatu makowskiego wzięły udział w strajku zorganizowanym przez ZNP. Są to Zespół Szkół nr 2 w Makowie, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Różanie oraz Zespół Szkół w Krasnosielcu. Są to placówki, w których spodziewana jest redukcja zatrudnienia.

W powiecie makowskim do strajku zorganizowanego w piątek 31 marca przez ZNP włączyły się cztery szkoły: ZS nr 2 w Makowie. ZS w Krasnosielcu oraz PSP i Gimnazjum w Różanie.

- Pracownicy wszystkich szkół na terenie powiatu mieli możliwość wypowiedzenia się w referendum strajkowym czy wyrażają akces uczestniczenia w akcji strajkowej – powiedziała TM Ewa Miecznikowska z powiatowego oddziału ZNP. 

autor: k.k.

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

 • N, 2017-04-01 17:31:38
  sprostowanie
  W Zespole Szkół nr 2 w Makowie Mazowieckim strajkowało 14 nauczycieli na 60 zatrudnionych. Lekcje odbywały się normalnie.

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Prezydent Polski odwiedził Maków

  Andrzej Duda prezydent Polski przyjechał do Makowa. Zobacz galerie...

 • Synagoga otwarta

  Fot. k.k. Zobacz galerie...

 • Minister Obrony w ogniu pytań

  Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...