Tygodnik Makowski

Środa, 25 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. k.k.
fot. k.k.

Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny - w Szelkowie

29.03.2017 14:48:00

We wtorek 28 marca między 9.30 a 13.00 w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Szelkowie odbyła się akcja profilaktyczna w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny jesteś bezpieczny".

Jej organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, a swoją pomocą służą policja, straż pożarna czy ratownicy medyczni.

Wszyscy uczniowie wzięli udział w trzech panelach promujących bezpieczeństwo. Poznały zasady bezpiecznego korzystania z dróg, które prowadziła Katarzyna Ruszczyńska z KPP w Makowie, udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez Krzysztofa Woźniczaka z KP PSP oraz przeszły wstępne szkolenie przygotowujące do uzyskania karty rowerowej przygotowane przez WORD w Ostrołęce. 

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...