Tygodnik Makowski

Piątek, 19 października 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Przekroczyli prędkość o więcej niż 50 km/h. Stracili już prawa jazdy

20.03.2017 08:55:00

Dwóch kierowców straciło prawo jazdy na 3 miesiące po przekroczeniu dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierowcy popełnili również inne wykroczenia w ruchu drogowym. Więcej na ten temat w TC 21 marca br. autor: red

 
- W niedzielę, 19 marca br., policjanci z ciechanowskiej drogówki zatrzymali dwóch piratów drogowych, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym - informuje podkom. Jolanta Bym z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. - Pierwszy został zatrzymany około godz. 7. w Pęchcinie. 47-letni kierowca volkswagena sharana wraz z przyczepką przekroczył prędkość o 53 km/h. Okazało się też, że kierowca nie ma dowodu rejestracyjnego oraz polisy. Mężczyzna nie przyjął mandatu karnego dlatego zostanie skierowani wniosek o ukaranie do sądu. Policjanci zatrzymali 47-latkowi prawo jazdy.


Drugi pirat drogowy został zatrzymany około godz. 13.20 w Gogolach Wielkich. Młody kierowca volvo pędził z prędkością 109 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. 20-latek nie zważając również na inię podwójną ciągłą wyprzedzał inny pojazd.

Kierowca, mieszkaniec Makowa Mazowieckiego, został ukarany mandatem w wysokości 700 zł, otrzymał 15 punktów karnych i również stracił prawo jazdy.

red

autor: red

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • tomek, 2017-03-29 10:15:16
    Piratów nie brakuje
    Kiedyś lubiłem jeździć rowerem po asfaltowych drogach w okolicach Makowa. Zdecydowana większość ludzi samochodami jeździła z rozsądną prędkością. Dzisiaj bardzo wiele samochodów wyraźnie przekracza 100km/h poza obszarem zabudowanym. Wiele jedzie na oko ze 140 a rekord to należy do wielkiego SUVa jaki mnie wyprzedzał ze 180-200km/h na drodze Maków - Ulaski. Teraz już nie jeżdżą rowerem bo za dużo piratów/ wariatów na podmakowskich drogach.