Tygodnik Makowski

Piątek, 19 października 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Kulturalnie na Dzień Kobiet

04.03.2017 14:00:00

Występy teatralne, koncerty, kabarety – na takie imprezy z okazji Dnia Kobiet zapraszają gminne ośrodki kultury i społeczne organizacje. Będzie w czym wybierać – od lokalnych artystów, po aktorów telewizyjnych i teatralnych.

9 marca w Miejskim Domu Kultury w Makowie o godzinie 18 odbędzie się koncert solistów Teatru Wielkiego: Małgorzaty Kulińskiej i Mariusza Rota. Wstęp wolny. W Różanie, 8 marca o godzinie 18 panie będą mogły obejrzeć występ teatru „Aby” ze sztuką „Femina”. Zaprasza burmistrz Różana i tamtejszy GOUK.

Tego samego dnia  o godz. 17 w GOK-u w Płoniawach-Bramurze zaprezentowany zostanie program kabaretowo-wokalny przygotowany przez lokalnych artystów. - Swoją obecność zapowiedziały już 132 osoby - informuje  Ewa Marmulewska, dyrektorka GOK-u.
W GCKCiS w Szelkowie, również 8 marca o godz. 12 wystąpi dla pań nietypowy kabaret składający się z aktorów Teatru Cioci Heni.

Z kolei w gminie Sypniewo będą trzy imprezy. 8 marca obchody organizuje Koło Gospodyń Wiejskich w Sypniewie. KGW w Gąsewie świętować będzie Dzień Kobiet w tamtejszym Domu Ludowym. 12 marca Gminny Klub Seniorów zaprasza na występ wokalny Marianny Jastrzębowskiej.

Będą również imprezy częściowo odpłatne. GOK w Krasnosielcu 8 marca o godz. 18.30 organizuje koncert zespołu Talizman, który zaśpiewa pieśni cygańskie. GOK zapewnia kanapki, ciasto, owoce i napoje bezalkoholowe. Z kolei GOK w Karniewie zaplanował koncert „Robert Moskwa dla Pań”. Aktor znany m.in. z serialu „M jak miłość” wystąpi 10 marca. Jego występ uzależniony jest od ilości zgłoszeń. Wstęp kosztuje 30 zł.
k.k.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz