Tygodnik Makowski

Czwartek, 26 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Stokrotki w Szelkowie

27.02.2017 15:30:00

Wprost z mazowieckich zapustów, które w tym roku były w Jednorożcu, klub seniora „Stokrotka” przybył w poniedziałek, 27 lutego na zakończenie sesji Rady Gminy w Gminnym Ośrodku Kultury w Szelkowie.

 Seniorzy zaprezentowali ten sam  numer,  który przygotowali na przeglądzie w  Jednorożcu. Zabrakło tylko kilku artystów,  którym po niedzielnym korowodzie przebierańców zdrowie nie dopisało.
Zarówno stroje prezentowane przez szelkowski klub, jak i niepozbawiony elementów humorystycznych występ podobały się widzom, więc koszyk, do którego zbierano datki na klub był pełen.
W  przyszłym roku Mazowieckie Zapusty mają odbyć się w gminie Przasnysz. Seniorzy zwrócili się do wójta Arnolda Grossmanna, o rozpoczęcie starań aby w 2019 roku odbyły się one w gminie Szelków.
k.k.
Fot. Klub Seniora „Stokrotki” wystąpił  w Jednorożcu i Szelkowie

autor: k.k

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...