Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 18 lutego 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Potrącił pieszego i uciekł

09.12.2016 12:00:00

Kto potrącił pieszego, który leżał na drodze w miejscowości Młodzianowo? Policja szuka sprawców i prosi świadków zdarzenia o kontakt.

 

Do wypadku doszło w czwartek, 8 grudnia, około godziny 16. w miejscowości Młodzianowo, w gminie Płoniawy-Bramura. Na 46-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Płoniawy, leżącego na poboczu drogi w okolicach mostu na Orzycu, na zjeździe do drogi krajowej nr 57, najechał samochód. Kierowca nie zatrzymał się i odjechał w nieznanym kierunku, nie udzielając mężczyźnie pomocy. Prawdopodobnie w wyniku wypadku, zmarł on na miejscu. Sekcja zwłok określi co było przyczyną zgonu. Policja nie wyklucza, że mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu.

Makowską policję o zdarzeniu poinformowali przejeżdżający tą drogą ludzie. Jednak żaden z nich nie widział zdarzenia, ani sprawcy wypadku.

Na miejscu policjanci wykonali czynności pod nadzorem prokuratora. Policja poszukuje również świadków tego wypadku lub osoby, których informacje pomogą w ustaleniu sprawcy. Można dzwonić pod numery telefonów 29 71 77200 lub numerem alarmowym Policji 997.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz