Tygodnik Makowski

Wtorek, 23 października 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Uderzył policjanta

20.10.2016 13:00:00

Podczas zatrzymania podejrzany o kradzież w sklepie 27-letni mieszkaniec gminy Płoniawy Bramura uderzył policjanta oraz znieważył go używając wulgarnych słów. Trafił do aresztu.

 

Do zdarzenia doszło 18 października. Tego dnia wieczorem policjanci makowskiego wydziału prewencji, patrolując ul. Pułaskiego w Makowie Mazowieckim, zauważyli, jak ze sklepu wychodzą dwaj mężczyźni trzymając w dłoniach duże butelki. Na widok radiowozu mężczyźni zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy.

W trakcie zatrzymania jeden z mężczyzn uderzył oraz znieważył policjanta używając wobec niego słów wulgarnych. Zatrzymanymi okazali się 27-letni mieszkaniec gm. Płoniawy Bramura oraz 28-letni makowianin. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że towar, jaki mieli przy sobie pochodził z kradzieży sklepowej. Obydwaj mężczyźni byli nietrzeźwi.

28-letni sprawca kradzieży został zwolniony, a drugi trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za kradzież sklepową oraz znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjanta, za co grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 3.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz