Tygodnik Makowski

Sobota, 21 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Strażackie święto w gminie Karniewo

14.06.2016 06:05:00

W niedzielę, 5 czerwca jednostka OSP Chełchy Kmiece obchodziła jubileusz 60-lecia. Uroczystość połączono z gminnymi obchodami dnia strażaka.

 

Ceremonia rozpoczęła się mszą w kościele pw. Ducha Św. w Karniewie pod przewodnictwem ks. kanonika Adama Przeradzkiego, wicedyrektora Caritas Diecezji Płockiej, przy asyście ks. Piotra Gątarka, tutejszego prefekta.

Po nabożeństwie wszyscy zgromadzeni udali się do jednostki OSP w Chełchach Kmiecych, gdzie odbyła się część oficjalna obchodów.

Podczas obchodów OSP w Chełchach Kmiecych nadano nowy sztandar ufundowany przez społeczeństwo Gminy Karniewo jako symbol uznania za społeczną działalność.

Więcej w papierowym wydaniu "TM" nr 24 z 14 czerwca 2016 r.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...