Tygodnik Makowski

Wtorek, 22 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Czerwonka. Proboszcz odchodzi

31.03.2016 18:10:00

Po 14 latach posługi kapłańskiej z parafii pw. św. Marii Magdaleny odchodzi proboszcz ks. Zygfryd Żebrowski, który zostanie proboszczem w parafii w Chrystusa Króla Wszechświata w Łysych w powiecie ostrołęckim, w dekanacie łomżyńskim.

 

Na sesji Rady Gminy w Czerwonce, która odbyła się 31 marca pożegnano ks. Zygfryda Żebrowskiego, proboszcza parafii w Czerwonce. Władze gminy i radni podziękowały: „za posługę kapłańską, za pracę, za trud, za poświecenie, za dobre słowo, za pomoc w potrzebie i zaangażowanie, za zbliżanie nas do Boga i wspieranie naszej wiary”. Wszyscy zebrani nie ukrywali, że odejście lubianego przez parafian proboszcza, jest dla nich przykrą niespodzianką.

Więcej w papierowym wydaniu "TM" nr 14 z 5 kwietnia 2016 r.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • Danuta Matczak, 2016-04-07 16:46:44
    Podziękowanie
    Księże Proboszczu, Dziękuję za życzliwość dla poszukiwań genealogicznych i gościnność. Moja daleka podróż do Czerwonki była niesamowitą przygodą. Zaszokowała mnie księdza życzliwość i empatia. Życzę parafii aby dostała równie życzliwego pasterza. Szczęść Boże na nowej placówce. Pozdrawiam serdecznie Danuta Matczak z Ornety