Tygodnik Makowski

Wtorek, 23 października 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Albo uciekł, albo był pijany

04.11.2015 15:00:00

Ostatni weekend na makowskich drogach okazał się bardzo niebezpieczny. Największe zagrożenie stanowili nietrzeźwi kierowcy.

30 października w miejscowości Napiórki Ciężkiew (gm.Rzewnie) zderzyły się dwa auta: daewoo tico i opel vectra. Patrol policji w tico znalazł zakleszczonego kierowcę, mieszkańca Różana, oraz pasażerkę. W oplu nie było kierowcy. Okazało się, że jego kierowca, mieszkaniec gminy Rzewnie, jadąc od miejscowości Brzóze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z daewoo tico. Zbiegł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut spowodowania wypadku drogowego i ucieczki. 

<
/div>
31 października w miejscowości Dzierżanowo, w gminie Szelków, policja zastała w rowie audi 80. W zamkniętym aucie nie było nikogo. Niedługo po przybyciu na miejsce policji przyjechał tam również mieszkaniec Dzierżanowa. Oświadczył, że to on kierował pojazdem, i że wjechał do rowu bo stracił nad nim panowanie. Okazało się, że brak kontroli nad autem nie był przypadkowy. Mężczyzna wydmuchał 2,26 promila alkoholu. Nie posiadał również uprawnień do kierowania samochodami osobowymi. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

autor: kk

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz