Tygodnik Makowski

Czwartek, 26 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Wodne działki nad Brzózem

13.10.2015 07:00:00

Jak to się stało, że działki przy zbiorniku wodnym w Brzózem zostały sprzedane z „wodą” – zastanawiali się sołtysi i radni gminy Rzewnie. - Niedawno moje dzieci były nad wodą w Brzózem. I powiedziały, że nie mogły przejść brzegiem, bo ktoś postawił ogrodzenie aż do wody – mówił jednej z sołtysów.

 

Małgorzata Regulska, specjalista ds. planowania przestrzennego, budownictwa, inwestycji i gospodarki gruntami, podczas rozmowy z „TM” przyznaje, że niektóre działki rzeczywiście kończą się w wodzie.

Więcej w papierowym wydaniu "TM" nr 41 z 13 października 2015 r.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

 • ., 2015-10-13 14:15:44
  .
  Jak można komuś wcisnąć takie działki pod domki letniskowe ? Jeśli Narew podniesie się trzy metry wiosnę to i tam tyle się podniesie. Czy ten urzędnik od planowania przestrzennego był tam na miejscu i zbadał teren ?

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Minister Obrony w ogniu pytań

  Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

 • Złote Gody w Makowie

  Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

 • Finał WOŚP w Makowie

  Fot. (olk) Zobacz galerie...