Tygodnik Makowski

Czwartek, 18 października 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. policja.pl
fot. policja.pl

Antyterroryści w Smrocku

24.08.2015 12:45:00

Poszukiwany listem gończym 31-latek z Radzymina ukrywał się w wynajętym domu w Smrocku Kolonii. Zajmował się paserką samochodową.

Makowscy kryminalni ustalili, że w miejscowości Smrock Kolonia, w gminie Szelków, mieszka poszukiwany listem gończym 31-letni mężczyzna, pochodzący z Radzymina. Sąd Okręgowy w Radomiu poszukiwał go, ponieważ był oskarżony o sprzedawanie kradzionych części samochodowych. Mężczyzna był również poszukiwany przez zakład karny w Białołęce, gdyż nie powrócił do zakładu po przerwie w odbywaniu kary. 31-latek miał długą historię kontaktów ze służbami ścigania. Wcześniej był wielokrotnie karany, miał również związki z grupą zajmującą się kradzieżami samochodów.

31-latek mieszkał w wynajmowanym domu wraz z konkubiną. Posesji strzegły dwa psy rasy amstaf. W ujęciu mężczyzny makowscy funkcjonariusze skorzystali z pomocy grupy antyterrorystycznej z Radomia.

Mężczyzna został zatrzymany 19 sierpnia tuż po godzinie 6 rano. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych znaleziono dużą ilość różnego rodzaju elementów i części samochodowych, dużą ilość telefonów komórkowych i rowery z zeszlifowanymi numerami identyfikacyjnymi.

Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego w Przytułach, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. W chwili obecnej makowscy funkcjonariusze ustalają, czy zabezpieczone części samochodowe pochodzą ze skradzionych samochodów.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz