Tygodnik Makowski

Sobota, 21 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. wizualizacja
fot. wizualizacja

Internautom się podoba

15.06.2015 13:00:00

Mieszkańcy Różana, którzy wzięli udział w ankiecie na temat ewentualnej budowy nowej fontanny na Placu Obrońców Różana, chcą zmian. W przeważającej części opowiedzieli się za nowym projektem udostępnionym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Różanie.

 

- Projekt został poddany ocenie internautów, żeby poznać opinie mieszkańców, ale też naszych gości, co do sensu i zasadności takiego przedsięwzięcia – mówił „TM” burmistrz Piotr Świderski. Dodaje, że to czy UG podejmie się realizacji projektu zależy od pozytywnej opinii ankietowanych i decyzji Rady Miejskiej w Różanie.

Ankietę przeprowadzono od 19 do 27 maja. 8 czerwca wyniki ankiety zamieszczono na stronie UG. Na ich podstawie można śmiało uznać, że większość internautów opowiedziała się za zmianą wyglądu fontanny. W ankiecie zamieszczonej na profilu gminy facebook za nowym projektem opowiedziało się 230 osób. 10 facebook-owiczom projekt nie przypadł do gustu. Warto dodać, że ta ankieta była jawna.

Ciekawsze są wyniki anonimowej ankiety na stronie UG. Tam na 256 osób biorących udział w ankiecie za nowym projektem opowiedziały się 173 osoby, przeciwko były 82, a jedna osoba nie miała zdania.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...