Tygodnik Makowski

Sobota, 23 czerwca 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Postrzelony jeleń wbiegł na posesję

11.02.2015 13:40:00

Mieszkaniec Perzanowa w gminie Czerwonka musiał być bardzo zdziwiony, kiedy wracając ze sklepu, zobaczył na swojej działce jelenia na trzech nogach. Ranne zwierzę zostało postrzelone przez jednego z członków miejscowego koła łowieckiego.

 

Przyznam szczerze, że zdębiałem, kiedy zobaczyłem tego jelenia. Był śmiertelnie wystraszony i z trudem utrzymywał równowagę. Uciekł, widząc szczekające psy – powiedział mieszkaniec Perzanowa, na którego działce był jeleń.

Mężczyzna natychmiast zawiadomił policję. Ta po dotarciu na miejsce rozpoczęła śledztwo. Szybko udało się ustalić osoby strzelające do jelenia. Ranny zwierz został odnaleziony po śladach krwi. Musiał zostać zabity. Jak to możliwe, że przez kilka godzin musiał cierpieć? – Niestety nie każdy członek koła łowieckiego jest perfekcyjny w oddawaniu strzału. Tak było w tej sytuacji. Jeleń został postrzelony w kończynę, która mu odpadła – usłyszeliśmy od policjantów.

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Prezydent Polski odwiedził Maków

    Andrzej Duda prezydent Polski przyjechał do Makowa. Zobacz galerie...

  • Synagoga otwarta

    Fot. k.k. Zobacz galerie...

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...