Tygodnik Makowski

Czwartek, 26 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Kukawka zastępcą w Karniewie

02.02.2015 13:00:00

Mariusz Kukawka, kandydat na wójta gminy Płoniawy-Bramura w ostatnich wyborach samorządowych, został zastępcą wójta gminy Karniewo. Zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Cesarskiego, który pełnił tę funkcję przez ostatnie cztery lata.

 

Kukawka ma 39 lat, ukończył Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, od 18 lat pracował w Poczcie Polskiej. Mieszka w Makowie Maz., jest żonaty, ma syna. Dał się poznać jaki aktywny społecznik. Należał do związku zawodowego Poczty Polskiej, był w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej, współorganizował tzw. „referendum śmieciowe” w Makowie. Podobnie jak wójt gminy Karniewo, Michał Jasiński, należy do Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

 • gość, 2015-02-04 14:34:12
  Zastępca Wójta w Karniewie
  Nie znam tego Kukawkę ale osobiście wolę niż tak jak głosiły plotki planowany był dawny burmistrz Makowa Jankowski . Od sąsiada słyszę , że nadal koledzy samorządowcy szukają dla niego pracy .

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Minister Obrony w ogniu pytań

  Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

 • Złote Gody w Makowie

  Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

 • Finał WOŚP w Makowie

  Fot. (olk) Zobacz galerie...